O NAS

WITAJ W BIAŁEJ SZUFLADZIE

Jesteśmy prężnie rozwijającym się gabinetem
stomatologiczno-lekarskim w Szczecinie i Choszcznie.

Gabinet Zdrowego Uśmiechu „Biała Szuflada” oferuje pełen zakres usług
stomatologicznych takich jak: chirurgia stomatologiczna, periodontologia, implantologia, protetyka, endodoncja, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca.

Każdy nowo przyjęty pacjent poddawany jest pełnej diagnostyce, przy której wykorzystywany jest najnowocześniejszy sprzęt radiologiczny tj: pantomogram, tomograf czy diagnodent. Przed rozpoczęciem leczenia często zalecane są zabiegi higienizacji tj: scallig, piaskowanie, polishing. Oprócz najnowocześniejszego sprzętu, podczas zabiegów stomatolodzy używają
również materiałów najwyższej jakości, co zapewnia długotrwały efekty ich pracy.

Dodatkowo Gabinet Stomatologiczny „Biała Szuflada” współpracuje z najlepszymi laboratoriami protetycznymi. Prace protetyczne tj: licówki zawsze poprzedzone są wykonaniem symulacji, dzięki czemu pacjent bierze aktywny udział w projektowaniu swojego uśmiechu, co daje gwarancję pełnej satysfakcji.

3

Gabinet Zdrowego Uśmiechu „Biała Szuflada” to nowoczesny i przyjazny pacjentom profesjonalny gabinet stomatologiczny mieszczący się w samym centrum Szczecina przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 14. Wejście do gabinetu umiejscowione jest od ulicy Herberta.

W naszym gabinecie pracują doświadczeni stomatolodzy, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, co potwierdzają liczne certyfikaty. O wysokiej specjalizacji lekarzy świadczą również prowadzone przez nich kursy dla innych stomatologów. Ponadto praca dentystów wsparta jest profesjonalną pomocą stomatologiczną świadczoną przez dyplomowane higienistki.

 

Właściciele Gabinetu Stomatologicznego „Biała Szuflada” tj. lek. dent. Patrycja Dziuban i lek. dent. Mariusz Bołzan swoją działalność rozpoczęli w 2015 r. zakładając klinikę w Choszcznie. W tej chwili jest to jeden z najlepiej wyposażonych i największych gabinetów stomatologicznych w tym mieście. Wysoka jakość wykonywanych usług oraz przyjazna atmosfera panująca w gabinecie przyciągnęła wielu Pacjentów z Choszczna i okolicznych miejscowości. Pacjenci chętnie do Nas wracają ceniąc sobie indywidualne podejście i profesjonalizm Naszych lekarzy. Powodzenie Choszczeńskiej „Białej Szuflady” zachęciło właścicieli do rozwinięcia działalności i założenia drugiego Gabinetu w rodzimym Szczecinie.

Doskonała obsługa klienta i przyjazna atmosfera
Bogaty wachlarz usług od stomatologii zachowawczej po chirurgię
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem
Wykfalifikowany i profesjonalny personel

NASZ PERSONEL

naszą klinikę zasila zgrany,
profesjonalny i wykształcony persone

Patrycja Dziuban

Lekarz dentysta

Mariusz Bołzan

Lekarz Dentysta, Specjalista periodontologii

Dariusz Rotman

Menadżer

Pola Maciusowicz

Lekarz Dentysta

Damian Pietruszewski

Lekarz Dentysta

Bartosz Bajger

Lekarz Dentysta

Dagmara Łuczkowska

Lekarz Dentysta

Dawid Pisuk

Lekarz Dentysta

Anna Kiziukiewicz

Lekarz Dentysta

Tomasz Zając 

Lekarz Dentysta

ZAMÓW WIZYTĘ

zadzwoń teraz: TEL. +48 91 433 13 65

Kontakt
Umów wizytę (Szczecin)